Hiszpańskie Andrzejki Środowiskowego Domu Samopomocy

hiszpańskie andrzejki śds 7

27 listopada Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach, mimo jesiennej aury, przeniósł się na chwilę do słonecznej Hiszpanii. Wszystko za sprawą zabawy Andrzejkowej zorganizowanej przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Rumsku. Do wspólnej zabawy zostali zaproszeni przyjaciele z innych placówek z powiatu słupskiego. Kolorowe stroje, gorące rytmy oraz hiszpańskie przekąski urozmaiciły zabawę. Nie zabrakło również programu artystycznego w prawdziwie hiszpańskim stylu. Wszyscy goście bawili się doskonale, a ten wspaniały dzień na pewno długo pozostanie w ich pamięci.

hiszpańskie andrzejki śds 3hiszpańskie andrzejki śds 2hiszpańskie andrzejki śds 4hiszpańskie andrzejki śds 5hiszpańskie andrzejki śds 6hiszpańskie andrzejki śds 1

Więcej zdjęć na facebooku!