Bal Seniora w klimacie lat 60-tych

Bal seniora 1

27 kwietnia 2019r. w WDK w Pobłociu, w niezwykle miłej atmosferze, odbył się Bal Seniora pod hasłem "Lata 60", zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach wraz z Klubem Wolontariuszy AMICUS oraz przy wsparciu wolontariuszy Srebrnej Sieci. Przy stołach syto zastawionych, z uśmiechem i chęcią do wspólnej zabawy zasiadło około 100 mieszkańców gminy, w wieku powyżej 65 roku życia.Na uroczyste spotkanie przybyli również zaproszeni goście: Przewodniczący Rady Gminy Główczyce Pan Arkadiusz Kwiatkowski wraz z radnymi oraz Sekretarz Gminy Główczyce Pani Joanna Lipczyńska. Na naszych seniorów tego dnia czekały też studentki socjologii z Uniwersytetu Gdańskiego realizujące w gminie Główczyce projekt badawczy. Pytały one o to, jak żyje się w naszej okolicy i o ofertę z której korzystają seniorzy.
 
Szeroki program artystyczny przedstawiony przez wolontariuszy, zachwycił wszystkich przybyłych gości. Konkursy z nagrodami, podczas których panie mogły spróbować swoich sił w wiązaniu krawatów a panowie chust cieszyły się dużym zainteresowaniem. Występy taneczne oraz piękne stroje przygotowane przez młodzież pod okiem Pani Urszuli Żłobińskiej robiły wrażenie, mimo, że szefowa wolontariatu tym razem nie mogła uczestniczyć w Balu. Młodzież pokazała nie pierwszy raz, że potrafi wziąć na siebie odpowiedzialność i znakomicie wywiązać się z powierzonych zadań.
 
Czekoladowy Walczyk zgromadził osoby chętne do pomocy, całość zebranej kwoty wolontariusze przekazali Pani Marzenie Morgaś. Jak co roku przy muzyce wybrano Króla i Królową Balu, którzy bawili się pięknie od samego początku imprezy. Tym razem udekorowani pięknymi królewskimi koronami zostali Pani Elżbiecta Szafrańska z Wielkiej Wsi oraz Pan Ryszard Głos z Gorzyna. Gratulujemy!
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!
 
Bal seniora 2Bal seniora 3Bal seniora 4
Bal seniora 5Bal seniora 6Bal seniora 7

Więcej zdjęć na facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates