Kurs komputerowy dla seniorów

Kurs komputerowy dla seniorów 1
W Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach od marca odbywa się darmowe szkolenie komputerowe dla seniorów 65+ w ramach Projektu MEW@.
Powstały trzy grupy, które szkolą się z obsługi komputera oraz poznają tajniki korzystania z internetu. Przy kawie i słodkościach, w miłej atmosferze, świetnie się bawią i pilnie uczą.
Na koniec szkolenia każdy senior otrzyma w prezencie tablet na własność, który umożliwi praktyczne wykorzystanie oraz doskonalenie nabytych umiejętności.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z kursu!

Kurs komputerowy dla seniorów 2Kurs komputerowy dla seniorów 3Kurs komputerowy dla seniorów 4

Kurs komputerowy dla seniorów 5Kurs komputerowy dla seniorów 6Kurs komputerowy dla seniorów 7

Więcej zdjęć na facebooku!