Uroczyste podsumowanie XIV edycji zmagań piłkarskich za nami!

Podsumowanie ligi halowej 2019 22

W sobotę 23 lutego w hali sportowej w Główczycach rozegrana została ostatnia kolejka zmagań piłkarzy w XIV Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Główczyce, po której odbyła się uroczysta gala sportowa i podsumowano osiągnięcia i wyniki zespołów.
 
Na uroczyste zakończenie ligi, której mecze rozgrywaliśmy od grudnia 2018 przybyli zawodnicy, radni gminy Główczyce, działacze poszczególnych drużyn oraz kibice, by przy kawie i cieście spędzić sobotnie popołudnie. Wszyscy zgromadzeni mogli obejrzeć filmik podsumowujący turniej oraz prezentację obrazującą wyniki poszczególnych drużyn w kolejnych kolejkach rozgrywek.

 

 
Podsumowanie ligi halowej 2019 10
Nagrody wręczał przedstawiciel władz gminy, Pan Rafał Teterka, Zastępca Wójta Gminy Główczyce, Dyrektor GOK Główczyce, Paweł Żmuda oraz jeden z organizatorów, Kamil Iwanicki. Dla wszystkich zawodników organizator przygotował piękne, odlewane z metalu medale, a dla najlepszych trzech również puchary i piłki halowe. Bezkonkurencyjny okazał się zespół Oldboys Adamski Team, który z dorobkiem 24 punktów zajął pierwsze miejsce w lidze. Tyle samo punktów zdobył zespół KS Damnica, który jednak w bezpośrednim meczu uległ drużynie Jacka Adamskiego 3:5 i tym samym określił swoje miejsce w tabeli. Trzecie miejsce z dorobkiem 19 punktów zajął Almir Team. 
 
 
 
Podsumowanie ligi halowej 2019 14Za najlepszego bramkarza uznano Pawła Bączyka (KS Damnica), natomiast walka o tytuł najlepszego strzelca rozstrzygnęła się w ostatniej kolejce. Wojciech Wójcik prowadzący w klasyfikacji strzelców przez kilka tygodni w ostatniej kolejce strzelił 2 gole (19 bramek w całym turnieju), podczas gdy goniący wynik Damian Kopciński w ostatnim ligowym meczu zanotował 5 trafień i z dorobkiem 20 bramek został najlepszym strzelcem turnieju. Trzeci w klasyfikacji Dominik Zagórowski, gracz KS Damnica, nie miał możliwości poprawienia bilansu trafień (16 bramek w turnieju), gdyż w ostatniej rundzie na swój mecz nie stawił się zespół ForCars Części Samochodowe.
 
Składy i wyniki poszczególnych drużyn można prześledzić pod linkiem https://gok-glowczyce.pl/sport/turnieje-sportowe/turniej-pilki-noznej-2018
 
 
Podsumowanie ligi halowej 2019 16Podsumowanie ligi halowej 2019 21Podsumowanie ligi halowej 2019 13
 

Więcej zdjęć na profilu facebook

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates