Czerwone gitary w wykonaniu Krzysztofa Szpota na 100-lecie Odzyskania Niepodległości!

11 listopada 2018 7

11 listopada sala Wiejskiego Domu Kultury w Pobłociu po brzegi wypełniła się mieszkańcami chcącymi posłuchać przebojów Czerwonych Gitar w rewelacyjnym wykonaniu Krzysztofa Szpota. Muzyk nie zawiódł zgromadzonej widowni i dał popis umiejętności wokalnych, za co otrzymał owację na stojąco. Pomiędzy utworami przytaczał wiele anegdotek z życia Seweryna Krajewskiego i zespołu Czerwone Gitary. Dowiedzieliśmy się, że ścieżki sławnego zespołu i kariery naszego wokalisty przecięły się nie raz i nawet był on rozpatrywany jako uzupełnienie zespołu. Nie udało się niestety zawiązać współpracy na dłuższy czas.

Spotkanie było także dobrą okazją by posłuchać wokalistek sekcji wokalnej z GOK-u i WDK-u, skosztować patriotycznego torta oraz podsumować projekt "Robimy Wiochę. Sołectwo na Medal", Podziękowaliśmy inicjatorom kontynuacji projektów z 2018 roku: sołectwom Cecenowo, Dargoleza, Pobłocie, świetlicom w Wolini i Rzuszczach a także MDP i OSP Izbica. Dla wszystkich zaangażowanym w projekty przygotowaliśmy kolorowe broszurki pokazujące zmiany, jakie działania w 13 miejscowościach wniosły w życie mieszkańców naszej gminy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia!

11 listopada 2018 411 listopada 2018 1511 listopada 2018 18
11 listopada 2018 2611 listopada 2018 3511 listopada 2018 38

Więcej zdjęć na naszym facebook'u