Powiatowe Święto Plonów Główczyce 2018

Powiatowe Swieto Plonow 2018 plakat maly

Program uroczystości:

12:00 Msza św. w intencji rolników w kościele pw. Św. Piotra i Pawła w Główczycach


13:00 Uroczystości dożynkowe na stadionie sportowym w Główczycach:


- wręczenie Bursztynowych Kłosów

- Powiatowy Konkurs na Chleb i Wieniec Dożynkowy

- występy solistów, zespołów wokalnych i tanecznych

W tym roku na scenie zaprezentują się m.in. Orkiestra Dęta Ziemii Lęborskiej, Zespół Babiniec (gmina Ustka), Świerszcze (gmina Słupsk), Bierkowianki (gmina Słupsk), zespół Szczebiotka (gmina Kępice), Ale Babki (gmina Kobylnica) oraz soliści z gminy Smołdzino: Martyna Dołżycka, oraz Kacper Majcherski wraz z kolegą.

- Wybory Gospodyni i Gospodarza Roku 2018 

Konkurs organizowany jest po raz trzynasty. W poprzednich edycjach był prowadzony pod nazwą ,,Wybory Baby i Chłopa Roku". Tegoroczna będzie siódmą, podczas której zostanie przyznany tytuł GOSPODYNI I GOSPODARZA ROKU. W konkursie oceniane będą: ogólna prezencja, znajomość życia wiejskiego, w tym pracy w gospodarstwie, wszelkie przymioty i umiejętności artystyczne, spryt, odwaga, oraz wszystko inne co pomoże wygrać konkurs i zdobyć tytuł. 

- konkurs na Najlepsze stoisko KGW


19:00 Przeboje Budki Suflera w wykonaniu BUDKA BAND

 

Budka Band 125 1024x684

Zespół BUDKA BAND powstał na poczatku roku 2015. Wkrótce po tym jak Budka Suflera poinformowała oficjalnie o zakończeniu swojej działalności, muzycy z

Największych atutem zespołu BUDKA BAND są głosy. Robert Żarczyński wokalnie łudząco przypomina Krzysztofa Cugowskiego, a Wiesław Markowski doskonale wciela się w postać Romualda Czystawa czy Felicjana Andzejczaka. Zespół występuje na scenach całej Polski, wykonująć utwory Budki Suflera wyłącznie na żywo oraz posiada rekomendację jej członków, o czym wspominają wielokrotnie w oficjlanych wypowiedziach. wieloletnim doświadczeniem studyjnym i scenicznym: Krzysztof Grajczak, Mirosław Kurek, Mariusz Łuczak, Wiesław Markowski oraz Robert Żarczyński postanowli, że nie pozwolą zapomnieć publiczności o genialnych kompozycjach i największych przebojach Budki Suflera, które stanowią filar polskiej muzyki rockowej i rozrywkowej.

Wysoki poziom artystyczno-muzyczny zespołu jest gwarancją dobrej zabawy oraz niezapomnianych wrażeń i wzruszeń dla publiczności w każdym wieku.

 

20:00 Zabawa taneczna do północy przy muzyce zespołu Ricardo Band

 

22:00 Pokaz fajerwerków

 

Podczas imprezy na terenie stadionu sportowego będą dostępne darmowe dmuchańce, gry i animacje dla dzieci oraz stoiska regionalne i promocyjne.

 

mapa parking

 

REGULAMIN KONKURSU NA NAJLEPSZE STOISKO KGW

ZGŁOSZENIE DO KONKURSU NA NAJLEPSZE STOISKO KGW

 

REGULAMIN KONKURSU NA CHLEB I WIENIEC DOŻYNKOWY

ZGŁOSZENIE DO KONKURSU NA CHLEB I WIENIEC DOŻYNKOWY

 

REGULAMIN GOSPODYNI I GOSPODARZ

ZGŁOSZENIE GOSPODYNI I GOSPODARZ

Wirtualne muzeum-m

BIP


MS2018

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates