Spotkanie z Emilią Zimnicką w Pobłociu

IMG 3886

29 maja w Wiejskim Domu Kultury w Pobłociu odbyło się kolejne spotkanie promocyjne tomiku poezji lokalnej poetki, Emilii Zimnickiej pt. ,,Na ostatniej drodze". Na spotkanie licznie przybyli uczniowie Szkoły Podstawowej w Pobłociu wraz z nauczycielami, którzy zaprezentowali wybrane wiersze Pani Emilii. Następnie autorka osobiście wyrecytowała swoje wiersze oraz odpowiedziała na wiele pytań zadanych przez uczniów. Była to okazja dla zebranych, aby dowiedzieć się wielu ciekawostek z życia poetki. Na koniec Pani Emilia została obdarowana przez uczniów kwiatami w podziękowaniu za spotkanie.

Serdecznie dziękujemy za przybycie oraz zapraszamy na kolejne spotkania z poetką.

IMG 3864IMG 3867IMG 3877

IMG 3888IMG 3891IMG 3903

Więcej zdjęć na naszym facebook'u