26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami!

IMG 9920

14 stycznia w hali sportowej w Główczycach, podobnie jak i w całej Polsce odbył się 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku lokalnie finał organizowali i koordynowali pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Główczycach.

Dla wszystkich zgromadzonych ludzi o gorącym sercu przygotowany został szeroki program artystyczny przedstawiony przez uczniów z ZSP w Główczycach oraz grupy artystyczne GOK, sekcje breakdance, taneczną i wokalną.

 Nie zabrakło smacznego ciasta, ciekawych gadżetów do kupienia w funkcjonującym na terenie hali kiermaszu, gdzie każdy kto chciał wesprzeć WOŚP mógł coś zakupić, aby dorzucić swoją cegiełkę do tej wspaniałej akcji.

Wśród sprzedawanych na kiermaszu przedmiotów znalazły się wyroby rękodzielnicze lokalnych twórców oraz wiele innych ciekawych przedmiotów, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Prowadzone były również liczne licytacje ,,orkiestrowych" gadżetów.

Zorganizowane zostały również zabawy dla dzieci z animatorem, warsztaty zumby, gry na bębnach. Chętni mogli pomalować sobie twarze lub spróbować swoich sił przy udzielaniu pierwszej pomocy. Całość imprezy zakończył pokaz sztucznych ogni i światełko do nieba.
 
Dziękujemy wszystkim występującym, ofiarodawcom i sponsorom. Poniżej zamieszczamy relację zdjęciową z tej szczególnej imprezy.
 
IMG 9848IMG 9861IMG 9871
 
IMG 9874IMG 9892IMG 9926
 
IMG 9932IMG 9940IMG 9982
 

Więcej zdjeć na naszym facebook'u.

Wirtualne muzeum-m

BIP


bannery maczuga 2023 02

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates