Wigilia Gminna dla Osób Starszych i Samotnych

IMG 904416 grudnia w hali sportowej w Główczycach odbyło się spotkanie wigilijne dla Osób Starszych i Samotnych. Po przemówieniach i życzeniach Pani Wójt oraz Przewodniczącego Rady Gminy i wspólnej modlitwie wszyscy zebrani zostali zaproszeni do wspólnego przełamania się opłatkiem. Przy wigilijnych potrawach zgromadzeni mogli podziwiać przygotowane występy oraz poczuć radosną atmosferę świąt. Ten szczególny wieczór uświetniły jasełka przygotowane przez Zespół Szkolno ? Przedszkolny w Główczycach, których ciekawa dekoracja sceniczna oraz porywający występ przybliżył historię biblijnej rodziny.

Dodatkowymi atrakcjami było wspólne śpiewanie kolęd wraz z chórem z Wrześcia, Kołem Gospodyń Wiejskich ze Stowięcina oraz dziećmi i młodzieżą z sekcji wokalnej Gminnego Ośrodka Kultury. Nie obyło się również bez odwiedzin Świętego Mikołaja, który między pakowaniem prezentów znalazł chwilę by osłodzić ten wieczór wszystkim zebranym.

Jak co roku był to dla nas wszystkich szczególny dzień, za który chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim organizatorom oraz przybyłym gościom! 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wyjątkowego i pełnego świątecznej magii wieczoru.

 

IMG 8981IMG 8995IMG 9002

IMG 9034IMG 9036IMG 9040

IMG 9109IMG 9122IMG 9134

IMG 9155IMG 9169IMG 9170

 

Więcej zdjęć na naszym facebook'u.

Wirtualne muzeum-m

BIP


bannery maczuga 2023 02

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates