Anna Chodyna śpiewa Osiecką

IMG 7025W niedzielę 12 listopada o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Główczycach odbył się koncert piosenek autorstwa Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Anny Chodyny. Koncert oraz poprzedzające go popisy uczestników sekcji artystycznej działającej przy GOK-u, reprezentowaną przez Patrycję Powideł, Julię Owsiuk, Olę Owsiuk oraz Julię Wałcerz zebrały sporą publiczność.

Goszcząca u nas Anna Chodyna zaprezentowała najbardziej znane piosenki twórczości Osieckiej, których wybór bardzo często wychodził z inicjatywy zebranej publiczności.  Ponadto, zebrani goście mogli dowiedzieć się kilku ciekawostek z życia Agnieszki Osieckiej oraz wypróbować swoich sił przy mikrofonie razem z artystką. Cała uroczystość odbywała się w patriotycznym klimacie Święta Niepodległości obchodzonego dzień wcześniej. Każdy w repertuarze mógł odnaleźć coś dla siebie, od refleksyjnych piosenek do tych bardziej żywiołowych. Były momenty do refleksji i przemyśleń ale również śmiechu i dobrej zabawy.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej poniżej.

IMG 6946IMG 6949IMG 6954

IMG 6957IMG 6958IMG 6964

IMG 6968IMG 6982IMG 6991

IMG 7020IMG 7047IMG 7059

Więcej zdjęć na naszym facebooku.