Egipski Bal Seniora w GOK-u

Egipski Bal Seniora 23Ach, cóż za bal! Tak zapewne myślało wielu z naszych drogich seniorów, gdy po kilku godzinach wspólnej zabawy zostawiali pamiątkowy wpis w Kronice dokumentującej imprezy w których brali udział.

Bal został zorganizowany przez Klub Wolontariusza AMICUS przy współpracy z naszym ośrodkiem, a w samej zabawie wzięło udział ponad 180 zaproszonych gości.


Bal rozpoczęliśmy o godzinie 17:00, natomiast ostatni goście opuszczali salę widowiskową GOK dobrze po północy. Przy syto zastawionych stołach zasiadło ponad 180 gości, na których czekał atrakcyjny program rozrywkowy rozpoczęty występem pensjonariuszy Środowiskowego Domu Samopomocy w Rumsku. Następnie sceną i parkietem zawładnęli niepodzielnie wolontariusze AMICUS, którzy przygotowali różnorodny program występów i konkursów, wszystko z myślą o seniorach. Nie zabrakło egipskich tańców, zawijania mumii, czy puzzli z faraonem. Każdy z występów nagrodzony był przez rzęsiste oklaski. Klub Wolontariusza AMICUS od początku jest gospodarzem imprez dla seniorów, za każdym razem zaskakując rozmachem przygotowań i dobrze dobranym repertuarem występów artystycznych.


Jednak nie tylko podziwiać przyszli seniorzy. Trudno było znaleźć wolne miejsce na parkiecie, gdzie przy skocznych kawałkach bawili się wszyscy. Natomiast przy nastrojowych balladach prowadzono rozmowy przy stole i wspominano dawne i obecne czasy. Ci którzy spędzili najwięcej czasu na parkiecie liczyli na wyróżnienie, czyli nagrodę króla i królowej balu. W tym roku ten zaszczyt przypadł Pani Annie Jurcaba z Żoruchowa oraz Stanisławowi Warchlewskiemu z Pobłocia. Gratulujemy!
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Egipski Bal Seniora 5Egipski Bal Seniora 17Egipski Bal Seniora 19

 

Egipski Bal Seniora 20Egipski Bal Seniora 31Egipski Bal Seniora 43

Pozostałe zdjęcia do obejrzenia na portalu facebook.

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates