Oferta GOK 2017/2018

oferta2017 2018 o

Zapraszamy na zajęcia zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Zapisy do grup przyjmujemy w GOK Główczyce (pn.-ptk. 9-17), mailowo gokglowczyce@gmail.com, telefonicznie pod nr 508 210 032 oraz poprzez facebooka GOK Główczyce.

Opis poszczególnych grup i szczegóły w rozwinięciu artykułu

 

 

Grupy otwarte w sezonie 2017/2018

warsztaty plastyczne - zajęcia dla tych którzy chcą poznać nowe techniki plastyczne i stworzyć na zajęciach prace będące ozdobą każdego domu. Przewidujemy zajęcia z wikliny papierowej, różne techniki decoupage, wykonanie dekoracji świątecznych (Boże Narodzenie, Wielkanoc) oraz wiele innych interesujących tematów. Każde zajęcia będą poprzedzone informacją w formie plakatu.

sekcja taneczna (prowadzi Natalia Zając) - zajęcia w Rzuszczach to istniejąca od trzech lat grupa Black Dance, którego dobrym duchem jest opiekun świetlicy, Justyna Grzeszkowiak, wspierana także przez Grażynę Stenka oraz młodzież z Wykosowa. W zajęciach biorą udział zarówno przedszkolaki jak i młodzież gimnazjalna tańcząc w rytmie najnowszych dyskotekowych przebojów.
Druga grupa, w GOK-u Główczyce, adresowana jest do starszych klas podstawówki oraz młodzieży gimnazjalnej i starszej chcącej kształcić się artystycznie i tanecznie tworząc ciekawe układy taneczne.

zajęcia muzyczne (prowadzi Rafał Przybyło) - do grup w Główczycach i Pobłociu zapraszamy dzieci od lat 7, a także młodzież i dorosłych którzy chcieliby ćwiczyć swoje umiejętności wokalne i występować na scenie GOK-u. Zajęcia prowadzone zarówno dla początkujących jak i tych mających już pewne doświadczenie. Zachęcamy również dzieci które chciałyby się uczyć gry na keyboardzie i pianinie.
Grupa w Stowięcinie to nauka śpiewu dla Pań z KGW Stowięcino, ale wszelkie inne osoby odnajdujące się w polskiej muzyce i repertuarze z lat 60-tych, 70-tych i 80-tych są mile widziane.

zajęcia z języka angielskiego (prowadzi Alicja Rutkowska) - zapraszamy wszystkie chętne dzieci w wieku od 5 do 13 lat do udział w zajęciach języka angielskiego, które będa prowadzone w Główczycach. Zajęcia będą sie odbywać w róznych grupach wiekowych w zależności od zgłoszeń. Spotkania będą doskonałym uzupełnieniem i utrwaleniem wiedzy zdobytej w szkole. Koszt zajęć: 50 zł/mc

Koło Kobiet Kreatywnych (prowadzi Beata Tułaza) - koło adresowane do kobiet lubiących różnego rodzaju prace manualne (haftowanie, szydełkowanie, filcowanie i wszelkie robótki ręczne). W miłej atmosferze, przy kawie, będzie możliwość poznać nowe techniki do prac artystycznych, wymienienia umiejętności i spostrzeżenia, a także prowadzić rozmowy na temat zainteresowań.

sekcja breakdance (prowadzi Paweł Kamiński) - mistrz Europy w tańcu breakdance, zdobywca wielu nagród w konkursach w Polsce i Europie prowadzi zajęcia adresowane do młodzieży oraz dzieci od lat 8. Zapraszamy wszystkich, którym niestraszny jest wysiłek fizyczny, praca nad własną kondycją i chęć doskonalenia siebie. Taniec breakdance wymaga zaangażowania od uczestników, ale daje równocześnie dużo satysfakcji, pasję i świetną atmosferę w grupie. 

Zumba fitness (prowadzi Wioletta Jasiewicz w Główczycach, Ania Mrozik w Pobłociu, Rzuszczach i Stowięcinie) - połączenie tańców latynoskich oraz fitness to właśnie zumba. Adresowana do kobiet (choć nie tylko, panowie również są mile widziani!), pozwala spalić zbędne kalorie, a przy okazji nauczyć się tanecznych ruchów, pewności siebie i odwagi. Koszt zajęć: 50 zł/mc

aerobik (prowadzi Sławka Seweryńska) - zajęcia dla Pań lubiących ruch i pracę nad sobą. Dzięki muzyce oraz z wykorzystaniem sprzętów fitness (piłki, ciężarki, stepy, skakanki) można spalić trochę kalorii,  a przy okazji doskonale bawić się podczas ćwiczeń. Koszt zajęć: 50 zł/mc

 

Zajęcia sportowe na hali dostępne w tym roku (prowadzi Paweł Łuczka).

Poniedziałek:14:15 - 16-45

14:30 – 16:00 piłka siatkowa klas IV

Wtorek: 14:15- 18:15

14:30 -17:00 piłka ręczna dziewcząt i chłopców klas IV-VI

Środa: 13:30 – 17:30

13:30 – 15:00 piłka nożna klasy IV-VI

15:00 – 16:15 piłka ręczna dziewcząt i chłopców klas IV-VI

16:30- 17:30 siatkówka klasy gimnazjalne

Czwartek: 13:30 – 18:00

13:30-15:00 piłka ręczna klas IV

15:00-16:30 piłka siatkowa klasy IV-VI

16:30- 17:30 piłka ręczna klas gimnazjalne i starsi

Piątek: 12:30-17:30

13:30 – 15:00 piłka ręczna klas IV

15:05 – 16:20 piłka nożna klasy I- III

 

Wirtualne muzeum-m

BIP


banner Maczuga 2019 small

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates