Biesiada Powiatowa "Raz na ludowo"

Biesiada Samorzadowa 1028 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach odbyła się Biesiada Powiatowa "Raz na ludowo". To coroczna impreza organizowana z okazji Dnia Samorządowca, w której biorą udział zarówno przedstawiciele samorządów gmin powiatu słupskiego, starostwa powiatowego oraz radni i przedstawiciele instytucji samorządowych gminy Główczyce.
 
Nie inaczej było i w tym roku - na sali widowiskowej podczas imprezy organizowanej wspólnie przez gminę Główczyce i Starostwo Powiatowe w Słupsku bawiło się ponad 100 osób.
Jako pierwsi głos zabrali Wójt Gminy Główczyce, Pani Teresa Florkowska oraz Starosta Słupski, Pan Zdzisław Kołodziejski. Przypomnieli oni że coroczne spotkania odbywają się, by uczcić rocznicę utworzenia samorządu terytorialnego oraz życzyli wszystkim zgromadzonym gościom dobrej zabawy.
 
Biesiadę uświetnił także występ sobowtóra Ivana Komarenki, w którego rolę wcielił się Krystian Sibiński. Przypomniał on najlepsze hity znanego wokalisty, przy okazji wspierając charytatywną akcję mającej na celu umożliwienie dzieciom z Afryki zaśpiewania dla papieża podczas Światowych Dni Młodzieży.
 
     Biesiada Samorzadowa 1Biesiada Samorzadowa 2Biesiada Samorzadowa 3
 
     Biesiada Samorzadowa 4Biesiada Samorzadowa 5Biesiada Samorzadowa 6
 
     Biesiada Samorzadowa 7Biesiada Samorzadowa 8Biesiada Samorzadowa 9
 
     Biesiada Samorzadowa 11Biesiada Samorzadowa 12DSC04825
 
 

Wirtualne muzeum-m

BIP


bannery maczuga 2023 02

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates