Podole Wielkie - Bal Karnawałowy dla Dzieci

BAL KARNAWALOWY- PODOLE WIELKIE3Dnia 28.01.2012 roku w świetlicy Podole Wielkie, odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci. Zabawę zorganizował sołtys wraz z radą sołecką przy współpracy z świetlicową Barbarą Trojanowską. Dzięki wsparciu państwa Ireny i Andrzeja Paszota oraz Pani Gieni Krakowiak udało się zorganizować ciekawą imprezę dla dzieci i młodzieży na której nie zabrakło słodkich podarków i radosnej atmosfery. W trakcie balu przybył Mikołaj z paczkami dla milusińskich, który dostarczył aż 47 paczek. Wszyscy uczestnicy mogli liczyć także na poczęstunek: kawa, herbata, ciasto oraz inne słodkości. Świetna zabawa trwała kilka godzin, a świetlica tego dnia rozbrzmiewała wesołymi głosami najmłodszych.

BAL KARNAWALOWY- PODOLE WIELKIE1

BAL KARNAWALOWY- PODOLE WIELKIE2