XII Gminna Liga Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Główczyce

gala 2017

 

 

ZESPOŁY BIORĄCE UDZIAŁ W ROZGRYWKACH

 

BIZON WOLINIA

BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE

COSINUS SŁUPSK

 BIZON Liga PN 2016 7  Liga PN 2016 15

Marek Śliwiak
Karol Wolski
Patryk Röder
Radek Röder
Tomasz Graj
Karol Leśnikowski
Marek Dawidowski
Maciek Formela
Sławek Hendzel
Wojtek Grzeszkowiak




Paweł Bączyk
Przemysław Romowski
Patryk Grzegorczy
Adrian Szamal
Piotr Majcher
Kamil Iwanicki
Adam Sibiński
Rafał Wilga
Adrian Łyszyk
Przemysław Rogalski
Sebastian Łyszyk
Roman Kryków
Paweł Mydło

Bartek Wojtanowski
Maciej Żłobiński
Bartłomiej Gesek
Marcin Kumaszewski
Paweł Bolenajc
Marek Skibiński
Piotr Makowiecki
Jacek Gregorek
Robert Ludko
Daniel Gesek




FOR CARS

KASZUBIA RZUSZCZE

KS DAMNICA

Liga PN 2016 3  KASZUBIA RZUSZCZE KS DAMNICA 

Mateusz Kacprzak
Marcin Staszczuk
Dawid Kurczaba
Adrian Staszczuk
Marek Barański
Michał Syrnyk
Tomasz Żółć
Marcin Górski


Konrad Dudkowski
Paweł Okroj
Dariusz Stencel
Krystian Stencel
Dominik Stencel
Adrian Sirocki
Mateusz Mydło
Paweł Orynycz

Łukasz Wojtanek
Aleksander Michalski
Krzysztof Fieńko
Radosław Baran
Michał Gdański
Łukasz Cymek
Krzysztof Neubauer
Krzysztof Wojciechowski


SÓJCZE WZGÓRZE GŁÓWCZYCE

MIKOL POTĘGOWO

OLDBOYS ADAMSKI

 SOJCZE WZGORZE Liga PN 2016 4 Liga PN 2016 18 
Miłosz Pawelczyk
Adrian Regiecki
Dawid Maron
Mateusz Wenderski
Mateusz Bieruta
Kacper Twardowski
Artur Piekarz
Damian Grzeszkowiak
Paweł Jankowski
Patryk Pilipionek
Patryk Dąbrowski
Tomasz Ulanowski
Marcin Słowy
Robert Muller
Piotr Piasecki
Cezary Wiktorzak
Tomasz Pilipionek

Jacek Adamski
Jacek Jędrych
Marcin Felczak
Marek Perkowski
Adam Garbowski
Krzysztof Kozłowski
Piotr Ryta
Marcin Wiśniewski
Bartek Czerniko

PŁOMIEŃ MALCZKOWO

ORLIK DAMNO

SOKÓŁ SZCZYPKOWICE

Liga PN 2016 2  Liga PN 2016 9  SOKOL SZCZYPKOWICE

Jakub Suder
Kacper Zieliński
Fabian Szczepaniak
Konrad Zawadzki
Dawid Wdowczyk
Sebastian Dudkowski
Łukasz Kochanowski
Robert Tkaczyszyn
Dawid Wiśniewski


Radek Ogar
Szymon Łazowicki
Grzegorz Gąsior
Kamil Setny
Norbert Bańka
Paweł Cisek
Patryk Diegner
Łukasz Kacprzak
Stanisław Stępień


Jacek Stępkowski
Paweł Pączkowski
Mateusz Stenka
Bartłomiej Polechoński
Michał Grudniewski
Rafał Zieliński
Patryk Zieliński
Michał Klamerus
Tomasz Zenker
Bartłomiej Stenka

 

 

MIEJSCE

NAZWA ZESPOŁU

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

I FOR CARS 11 30 84:31
II BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE 11 28 52:32
III COSINUS SŁUPSK 11 27 70:28
IV SOKÓŁ SZCZYPKOWICE 11 22 46:35
V OLDBOYS ADAMSKI 11 19 52:36
VI KASZUBIA RZUSZCZE 11 18 56:43
VII MIKOL POTĘGOWO 11 15 35:54
VIII KS DAMNICA 11 14 42:54
 IX BIZON WOLINIA 11 12 45:61
X SÓJCZE WZGÓRZE 11 7 26:53
XI PŁOMIEŃ MALCZKOWO 10 0 9:58
XII ORLIK DAMNO 10 0 8:60

 

Lista najlepszych strzelców turnieju

 

 Liga PN 2016 6Liga PN 2016 14Liga PN 2016 13

 

I KOLEJKA  (03.12.2016)

BIZONY WOLINIA -  SOKÓŁ SZCZYPKOWICE - 5:7
BŁĘKITNI GłOWCZYCE - ORLIK DAMNO - 5:2
COSINUS SŁUPSK - PŁOMIEŃ MALCZKOWO - 10:1
FOR CARS - OLDBOYS ADAMSKI - 5:2
KASZUBIA RZUSZCZE - MIKOL POTĘGOWO - 2:4
KS DAMNICA - SÓJCZE WZGÓRZE GŁÓWCZYCE - 3:3

Relacja zdjęciowa na facebooku MATvGlow


II KOLEJKA (10.12.2016)*

SÓJCZE WZGÓRZE GŁÓWCZYCE - BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE - 3:4
KASZUBIA RZUSZCZE - ORLIK DAMNO - 9:0
PŁOMIEŃ MALCZKOWO - FOR CARS - 2:5
OLDBOYS ADAMSKI - COSINUS SŁUPSK - 1:10
KS DAMNICA - SOKÓŁ SZCZYPKOWICE - 2:6
MIKOL POTĘGOWO - BIZONY WOLINIA - 8:2

Relacja zdjęciowa na facebooku MATvGlow


III KOLEJKA (17.12.2016)*

PŁOMIEŃ MALCZKOWO - MIKOL POTĘGOWO - 2:8
BIZONY WOLINIA - KS DAMNICA - 3:6
SOKÓŁ SZCZYPKOWICE - BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE - 2:9
SÓJCZE WZGÓRZE GŁÓWCZYCE - COSINUS SŁUPSK - 0:8
FOR CARS - ORLIK DAMNO - 14:2
KASZUBIA RZUSZCZE - OLDBOYS ADAMSKI - 3:8

*Organizator dokonał zmian w związku z wycofaniem się z rozgrywek drużyny LIMONKA GŁÓWCZYCE.


IV KOLEJKA (7.01.2016)

OLDBOYS ADAMSKI - KS DAMNICA - 11:3
SOKÓŁ SZCZYPKOWICE - FOR CARS 7:5
ORLIK DAMNO - BIZON WOLINIA - 3:9
BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE - PŁOMIEŃ MALCZKOWO - 7:1
MIKOL POTĘGOWO - SÓJCZE WZGÓRZE - 3:2
KASZUBIA RZUSZCZE - COSINUS SŁUPSK - 2:7

Relacja zdjęciowa na facebooku MATvGlow

 

V KOLEJKA (14.01.2017)

BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE – BIZON WOLINIA - 6:2

COSINUS SŁUPSK – SOKÓŁ SZCZYPKOWICE - 5:1

FOR CARS  –  SÓJCZE WZGÓRZE GŁÓWCZYCE - 10:2

KASZUBIA RZUSZCZE – PŁOMIEŃ MALCZKOWO - 13:3

KS DAMNICA – MIKOL POTĘGOWO - 7:4

OLDBOYS ADAMSKI – ORLIK DAMNO - 3:0 (walkower)

Relacja zdjęciowa na facebooku MATvGlow

 

VI KOLEJKA (21.01.2017)

OLDBOYS ADAMSKI – PŁOMIEŃ MALCZKOWO - 3:0 (walkower)

COSINUS SŁUPSK – ORLIK DAMNO - 3:0 (walkower)

SÓJCZE WZGÓRZE GŁÓWCZYCE – BIZON WOLINIA - 2:3

SOKÓŁ SZCZYPKOWICE – KASZUBIA RZUSZCZE - 0:2

KS DAMNICA – BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE - 1:1

MIKOL POTĘGOWO – FOR CARS - 1:11

Relacja zdjęciowa na facebooku MATvGlow

 

VII KOLEJKA 28.01.2017

BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE – FOR CARS - 1:9

SÓJCZE WZGÓRZE GŁÓWCZYCE  – OLDBOYS ADAMSKI - 3:10

BIZON WOLINIA  – KASZUBIA RZUSZCZE - 6:8

KS DAMNICA – ORLIK DAMNO - 8:1

PŁOMIEŃ MALCZKOWO – SOKÓŁ SZCZYPKOWICE - 0:3 (walkower)

MIKOL POTĘGOWO  – COSINUS SŁUPSK - 3:4

 

VIII KOLEJKA 4.02.2017

BIZON WOLINIA – PŁOMIEŃ MALCZKOWO 3:0 (walkower)

BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE – COSINUS SŁUPSK - 6:4

KS DAMNICA – FOR CARS - 3:5

KASZUBIA RZUSZCZE – SÓJCZE WZGÓRZE GŁÓWCZYCE - 4:1

MIKOL POTĘGOWO  – OLDBOYS ADAMSKI - 0:4

SOKÓŁ SZCZYPKOWICE – ORLIK DAMNO 3:0 (walkower)

Relacja zdjęciowa na facebooku MATvGlow

 

IX KOLEJKA 12.02.2017 (NIEDZIELA)

ORLIK DAMNO – SÓJCZE WZGÓRZE GŁÓWCZYCE - 0:3 (walkower)

KS DAMNICA  – PŁOMIEŃ MALCZKOWO - 3:0 (walkower)

KASZUBIA RZUSZCZE – FOR CARS - 4:6

BIZON WOLINIA – COSINUS SŁUPSK - 4:10

SOKÓŁ SZCZYPKOWICE – MIKOL POTĘGOWO - 7:1

BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE – OLDBOYS ADAMSKI - 5:4

 

X KOLEJKA 18.02.2017

SOKÓŁ SZCZYPKOWICE – SÓJCZE WZGÓRZE GŁÓWCZYCE - 8:4

ORLIK DAMNO – PŁOMIEŃ MALCZKOWO (mecz nie odbył się)

FOR CARS –  COSINUS SŁUPSK - 7:4

KASZUBIA RZUSZCZE – KS DAMNICA - 5:3

BIZON WOLINIA – OLDBOYS ADAMSKI - 5:4

BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE – MIKOL POTĘGOWO 3:0 (walkower)

 

XI KOLEJKA 25.02.2017

ORLIK DAMNO – MIKOL POTĘGOWO - 0:3 (walkower)

PŁOMIEŃ MALCZKOWO – SÓJCZE WZGÓRZE GŁÓWCZYCE - 0:3 (walkower)

OLDBOYS ADAMSKI – SOKÓŁ SZCZYPKOWICE - 2:2

COSINUS SŁUPSK – KS DAMNICA - 5:3

BIZON WOLINIA – FOR CARS - 3:7

BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE – KASZUBIA RZUSZCZE - 5:4

Relacja zdjęciowa na stronie MATv Glow

 

I TURNIEJ OLDBOYÓW (40+)  O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY GŁÓWCZYCE ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 4 MARCA 2017, godz. 16:00

 

UROCZYSTA GALA I PODSUMOWANIE OBU TURNIEJÓW BĘDZIE MIAŁA MIEJSCE 11 MARCA 2017, O GODZ. 18:00 W GMINNYM OŚRODKU KULTURY W GŁÓWCZYCACH

Adamski
Jędrych
Felczak
Perkowski
Garbowski
Kozłowski
Ryta
Wiśniewski

Wirtualne muzeum-m


Maczuga Stolema 2017 banner kwadrat

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates