BREAK DANCE CONTEST 2vs2

break dance contest 2vs2 gwczyce 34Dnia 16 czerwca 2012 r na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Główczycach odbyły się zawody "Breakdance contest 2 vs 2". Głównym organizatorem było Haribo Crew przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Główczycach. Na spotkaniu pojawiło się ponad 120 osób, zawodników, a także obserwatorów i fanów tej coraz popularniejszej w naszym powiecie dyscypliny.

Impreza miała na celu taneczną integrację szkółek breakdance z całej północnej Polski, do Główczyc przyjechały najbardziej uznane ekipy i najlepsi zawodnicy z województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Zawody sędziowali uznani tancerze: Bboy 5.0 z Nakła nad Notecią, Bboy Kiki z Bydgoszczy i Bboy Slam z Pruszcza Gdańskiego. W atmosferę prawdziwego funky uczestników przeniósł Dj Horba z Gdańska. Startowało ponad 70 tancerzy, którzy przyjechali z Trójmiasta, Bydgoszczy, Lęborka, Redy, Rumii, Pruszcza Gdańskiego oraz ze Słupska i Gminy Słupsk.

Zwyciężyła ekipa Young Flava z Pruszcza Gdańskiego w składzie Bboy Mendi i Bboy Tomskee, którzy pokonali reprezentantów Słupska - Bboy Mucha i Bboy Korea. Za całokształt i wyjątkową prezentację podczas zawodów została przydzielona specjalna nagroda, która trafiła do Bboy Alien, reprezentanta grupy breakdance z Główczyc. Zawody odbyły się w atmosferze przyjaźni i integracji poprzez wspólny trening i zabawę.

Dziękujemy firmie ULENBERG SP. Z O.O. oraz firmie OKTAN Brzeski, Grzenkowicz SP. J. za wsparcie organizacji tego wydarzenia.

break dance contest 2vs2 gwczyce 1

break dance contest 2vs2 gwczyce 11