Kwietniowa rewolucja Break dance

Breakdance GlobinoDnia 28 kwietnia 2012r. w Głobinie odbył się turniej breakdance "Kwietniowa rewolucja". Wśród uczestników zmagań wystąpiło 8 tancerzy z naszej gminy, ćwiczących swoje umiejętności w Pobłociu pod okiem Pawła Kamińskiego. Mogli się oni zmierzyć z bardziej doświadczonymi zawodnikami w konkurencjach Bgirl Battle, Kids Battle i walkach 2vs.2.
Sędziowali uznani tancerze: Bboy Wezyr, BBoy Cetowy i Bboy Gogez. Była to okazja to zaprezentowania swoich umiejętności nabytych podczas zajęć, które odbywaja się 2 razy w tygodniu w Wiejskim Domu Kultury w Pobłociu. Warto równiez dodać, że Justyna Powideł walczyła w finale Bgirl battle i w rezultacie została drugą bgirl w tych zawodach. Cała grupa zgodnie stwierdziła, że była to świetna impreza, a uczestnictwo w zawodach jest dla nich cennym doświadczeniem.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Breakdance Globino 2

Breakdance Globino 3