Przedstawiamy wstępne wyniki Pieszego Maratonu na Orientację "Maczuga Stolem" na trasie Małego Stolema (TP15) który odbył się 29 sierpnia 2015 roku w gminie Główczyce.
Zapraszamy do przeglądnięcia czasów osób startujących!
Wyniki III Rajdu na Orientację Maczuga Stolema 2015 TP15
Miejsce | Imię i nazwisko | Drużyna | Czas |
1. | Jacek Wasicki | STOPA SŁUPSK | 01:34:21 |
2. | Romuald Miszewski | winazmoldawi.pl | 01:57:34 |
3. | Sebastian Mazurek | 02:04:50 | |
4 | Przemysław Żmuda - Trzebiatowski | SPECJAL-na ARMIA | 02:18:31 |
5. | Mateusz Kołtonowski | SSI AKTYWNI DAMNICA | 02:22:59 |
6. | Andrzej Gajewski | SSI AKTYWNI DAMNICA | 02:22:59 |
7. | Wojciech Wilkowski | SSI AKTYWNI DAMNICA | 02:22:59 |
8. | Sebastian Zabielski | STOPA SŁUPSK | 02:25:02 |
9. | Antoni Walter | ZWIJJAKCHCESZ | 02:34:21 |
Malwina Walter | ZWIJJAKCHCESZ | 02:34:21 | |
Maciej Walter | ZWIJJAKCHCESZ | 02:34:21 | |
10. | Marcin Ratajczyk | PIĘTY GŁÓWCZYCE | 02:49:20 |
Dawid Szefler | PIĘTY GŁÓWCZYCE | 02:49:20 | |
Martyna Pender | PIĘTY GŁÓWCZYCE | 02:49:20 | |
Mirosław Ratajczyk | PIĘTY GŁÓWCZYCE | 02:49:20 | |
11. | Liwia Delińska | 02:54:06 | |
Maciej Górny | 02:54:06 | ||
12. | Anna Żurawska | SG-1 | 03:03:07 |
Waldemar Soszyński | SG-1 | 03:03:07 | |
Łukasz Spandel | SG-1 | 03:03:07 | |
13. | Beata Powideł | AMICUS | 03:10:30 |
Justyna Powideł | AMICUS | 03:10:30 | |
Patrycja Powideł | AMICUS | 03:10:30 | |
Jowita Wojtkiewicz | AMICUS | 03:10:30 | |
Krystian Sibiński | AMICUS | 03:10:30 | |
14. | Jacek Gierlach | STOPA SŁUPSK | 03:17:18 |
Adriana Guła | STOPA SŁUPSK | 03:17:18 | |
15. | Natalia Szemiot | BŁĘKITNY PATROL | 03:23:50 |
Sławomir Michalik | BŁĘKITNY PATROL | 03:23:50 | |
Aleksandra Suliga | BŁĘKITNY PATROL | 03:23:50 | |
Bartłomiej Wutke | BŁĘKITNY PATROL | 03:23:50 | |
16. | Sylwia Popczyk | POPCZYKI | 03:28:00 |
Tomasz Popczyk | POPCZYKI | 03:28:00 | |
Antoni Popczyk | POPCZYKI | 03:28:00 | |
17. | Alicja Kużniewska | DOGSFORD TEAM | 03:39:20 |
Krzysztof Kużniewski | DOGSFORD TEAM | 03:39:20 | |
Magda Myszk | DOGSFORD TEAM | 03:39:20 | |
Łukasz Myszk | DOGSFORD TEAM | 03:39:20 | |
18. | Jacek Grzenkowicz | 03:44:45 | |
19. | Dagmara Szczepańska | 03:44:45 | |
20. | Teresa Choma | 03:44:45 | |
21. | Zofia Kosicka | AML Słupsk | 03:46:45 |
22. | Antonina Burzyńska | STOPA SŁUPSK | 03:46:45 |
23. | Kajetan Kosicki | AML Słupsk | 03:46:45 |
24. | Łukasz Czyż | 03:47:49 | |
25. | Aleksander Burzyński | STOPA SŁUPSK | 03:47:50 |
26. | Tomasz Kosicki | STOPA SŁUPSK | 03:47:50 |
27. | Iwona Kosicka | STOPA SŁUPSK | 03:47:50 |
28. | Łukasz Kawalec | ODCISK | 03:57:20 |
Małgorzata Kawalec | ODCISK | 03:57:20 | |
29. | Maciej Kobylski | 04:02:14 | |
Lena Kobylska | 04:02:14 | ||
Aneta Górska - Kobylska | 04:02:14 | ||
30. | Robert Teśka | ŻÓŁTODZIOBY | 04:18:20 |
Marta Wałcerz - Teśka | ŻÓŁTODZIOBY | 04:18:20 | |
Julia Wałcerz | ŻÓŁTODZIOBY | 04:18:20 | |
31. | Szymon Jakima | 04:20:00 | |
32. | Izabela Werner | 04:20:00 | |
33. | Angelika Wrona | ZHP BYTÓW | 04:29:52 |
Agnieszka Wicher | ZHP BYTÓW | 04:29:52 | |
Sebastian Wnuk - Lipiński | ZHP BYTÓW | 04:29:52 | |
Kuba Kurkowski | ZHP BYTÓW | 04:29:52 | |
34. | Honorata Kołtanowska | SSI AKTYWNI DAMNICA | 04:39:55 |
Dominik Maciąg | SSI AKTYWNI DAMNICA | 04:39:55 | |
35. | Michał Kołtonowski | SSI AKTYWNI DAMNICA | 04:39:55 |
Marek Kołtonowski | SSI AKTYWNI DAMNICA | 04:39:55 | |
Łukasz Kołtonowski | SSI AKTYWNI DAMNICA | 04:39:55 | |
36. | Natalia Fabisz | XYZ | 04:41:20 |
Adrian Gajewski | XYZ | 04:41:20 | |
Andrzej Osóbka | XYZ | 04:41:20 | |
37. | Magdalena Lewandowska | HEJ HO DO LASU BY SIE SZŁO | 04:52:25 |
Adriana Lewandowska | HEJ HO DO LASU BY SIE SZŁO | 04:52:25 | |
Gabriela Lewandowska | HEJ HO DO LASU BY SIE SZŁO | 04:52:25 | |
38. | Radosław Szycko | AKTYWNY SŁUPSK | 04:52:25 |
Oliwia Szycko | AKTYWNY SŁUPSK | 04:52:25 | |
Karolina Pakuła | AKTYWNY SŁUPSK | 04:52:25 | |
39. | Ewa Prądzyńska | FEMINA | 04:52:25 |
Marta Prądzyńska | FEMINA | 04:52:25 | |
Małgorzata Hołowiej | FEMINA | 04:52:25 | |
Gabriela Hołowiej | FEMINA | 04:52:25 | |
40. | Piotr Jarmuł | GRUPA LENIWCA | 04:56:15 |
Bartek Jarmuł | GRUPA LENIWCA | 04:56:15 | |
41. | Emilia Jarmuł | ODLOTOWE AGENTKI | 04:56:15 |
Maja Jarmuł | ODLOTOWE AGENTKI | 04:56:15 | |
Jola Jarmuł | ODLOTOWE AGENTKI | 04:56:15 | |
42. | Jarosław Tuliszka | DRESY NA STRESY | 05:04:30 |
Jarosław Rekwirowicz | DRESY NA STRESY | 05:04:30 | |
Iwona Rekwirowicz | DRESY NA STRESY | 05:04:30 | |
43. | Sabina Wyrwa | 05:05:00 | |
Paulina Wyrwa | 05:05:00 | ||
Justyna Wyrwa | 05:05:00 | ||
Bartek Wyrwa | 05:05:00 | ||
Katarzyna Wyrwa | 05:05:00 | ||
44. | Paweł Chudziński | LASICE MROQ | 05:11:30 |
Joanna Smulczak | LASICE MROQ | 05:11:30 | |
45. | Magdalena Szafrańska | RACZKUJĄCE HARPAGANY | 05:11:36 |
Krzysztof Szafrański | RACZKUJĄCE HARPAGANY | 05:11:36 | |
Przemek Szafrański | RACZKUJĄCE HARPAGANY | 05:11:36 | |
Adaś Szafrański | RACZKUJĄCE HARPAGANY | 05:11:36 | |
46. | Agata Klimowicz - Nejman | CKB SŁUPSK | 05:12:00 |
Aleksandra Nejman | CKB SŁUPSK | 05:12:00 | |
Paulina Nejman | CKB SŁUPSK | 05:12:00 | |
47. | Tomasz Smoter | AA AKTYWNI ALKOHOLICY | 05:21:30 |
Anna Ceranowicz | AA AKTYWNI ALKOHOLICY | 05:21:30 | |
Mateusz Zalewski | AA AKTYWNI ALKOHOLICY | 05:21:30 | |
Ewelina Szczygieł | AA AKTYWNI ALKOHOLICY | 05:21:30 |