Rozstrzygnęliśmy bitwę o Główczyce!

Bitwa o Glowczyce 19Sobotnie popołudnie 5 marca należało do fanów hip-hopowego składania rymów na zadany temat, których ponad 150 stawiło się w główczyckim GOK-u. Przed tą publicznością wystąpiło 30 osób toczących ze sobą pojedynki w ramach Freestyle Battle: Bitwy o Główczyce.

Mieli oni okazję zademonstrować swoje umiejętności,  które oceniali uznani zawodnicy należący do polskiej czołówki freestyle: Ryba, Hamst oraz Yowee. Ten ostatni wcielił się również w rolę prowadzącego całą imprezę.

Po zaciętych pojedynkach najlepszy okazał się Szyderca, pokonując w finale Wueno. Na kolejnych miejscach uplasowali się Lubin i Witosz.

Dziękujemy sponsorowi imprezy, właścicielowi marketu Limonka w Główczycach za poczęstunek i wsparcie naszych działań. Szczególne podziękowania należą się Damianowi Stegienta - inicjatorowi całego przedsięwzięcia, za wkład pracy i energii w organizację pierwszej główczyckiej Bitwy Freestyle. Mamy nadzieję, że kolejne zawody uda się zorganizować jeszcze w tym roku.

Bitwa o Glowczyce 1Bitwa o Glowczyce 2Bitwa o Glowczyce 3

Bitwa o Glowczyce 4Bitwa o Glowczyce 5Bitwa o Glowczyce 6