Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego - "Zwierzęta - nasi milusińscy"

DSC 0585Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział w Słupsku zorganizował konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pod hasłem ?Zwierzęta ? nasi milusińscy?, który był imprezą towarzyszącą na Targach Ogrodniczych ? Wiosna 2014.

Konkurs miał na celu promowanie wśród dzieci i młodzieży dobrych zachowań w stosunku do zwierząt oraz uwrażliwienie dzieci na zwierzęta wokół nas. Wśród laureatów znalazły się dzieci i młodzież uczęszczający do świetlic wiejskich w gminie Główczyce.

Jak ważnym dla dzieci jest uczestnictwo w tego typu imprezach dowodzi zacytowany poniżej list:

?Chciałam jeszcze raz podziękować za wyróżnienie i nagrodzenie pracy mojej córci (konkurs nasi milusińscy). Jaka ona była szczęśliwa jak zobaczyła swoja pracę na wystawie! Całą niedzielę opowiadała o tym, że zrobiła kotka i dostała za to nagrodę :) To był jej pierwszy prezent za wykonaną pracę, zabawki naprawdę ją zachwyciły, gra na cymbałkach i śpiewa na cały głos, buduje dom z klocków a z maskotką poszła wczoraj spać:) To było wczoraj dla niej bardzo ważne wydarzenie:)??

Prace uczestników konkursu były prezentowane podczas Targów Wiosna - 2014 w Słupsku, w dniach 5-6 kwietnia 2014r.

Pierwsze miejsca w trzech kategoriach wiekowych zdobyli:

Kacper Brandt z Bydlina (klasy od I do V),

Wiktoria Klein z Ciemina (od klasy VI),

Nikola Stefanowicz ze Słupska (najmłodsi).

Wyróżnione zostały również prace:

Kingi Miler (Główczyce),

Ilony Zych (Główczyce),

Konrada Klimkusz (Siodłonie)

oraz świetlica wiejska w Rumsku.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zapraszamy do dalszego uczestnictwa we wszystkich organizowanych przez nas konkursach.