Biesiada Powiatowa "Baśniowy świat"

Biesiada powiatowa 2013 25Dnia 8 czerwca 2013 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach odbyła się Biesiada Samorządowa pod tytułem ?Baśniowy świat?. Już na wstępie przybyłych gości powitały postacie z bajek Disneya: Myszka Miki wraz z Myszką Mimi. Goście otrzymali kolorowe maski i zasiedli na baśniowo wystrojonej sali widowiskowej ośrodka kultury.

Jako pierwsi głos zabrali Wójt Gminy Główczyce, Pani Teresa Florkowska oraz Starosta Słupski, Pan Sławomir Ziemianowicz. Przypomnieli oni że coroczne spotkania odbywają się, by uczcić rocznicę utworzenia samorządu terytorialnego oraz życzyli wszystkim zgromadzonym gościom dobrej zabawy.

Biesiada powiatowa 2013 1Po części oficjalnej swój program artystyczny zaprezentowała młodzież z sekcji wokalnej GOK-u. Podczas występu zgromadzeni mogli wysłuchać baśniowych utworów pochodzących z najpopularniejszych bajek, a na ustawionym obok ekranie zobaczyć wyświetlane sceny z produkcji dla najmłodszych. Następnie gości do wspólnej zabawy zaprosił zespół The Good Sound, natomiast Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Główczycach zatroszczyły się o smaczny poczęstunek.

Na imprezie pojawiło się około 160 gości, którzy bawili się do późnych godzin nocnych.

Zobacz pełną galerię zdjęć z Biesiady Powiatowej "Baśniowy Świat" (40 zdjęć)

Biesiada powiatowa 2013 23Biesiada powiatowa 2013 27Biesiada powiatowa 2013 37

Tekst: Paweł Żmuda, zdjęcia: Bogusław Chyła, Paweł Żmuda