Klub teatralny GOK: Dajcie mi tenora!

teatr dajcie mi tenoraBestsellerowa komedia mistrza brodwayowskich hitów Ken?a Ludwig?a! Tekst zawiera wszystko, czego wymagamy od tego gatunku: wątek miłosny, zazdrość, niezliczoną ilość pomyłek, bohaterów uwikłanych w nieziemskie kłopoty i fabułę pędzącą w szalonym tempie. Mamy więc ekscentrycznego tenora otoczonego wianuszkiem pięknych kobiet, groźbę odwołania ważnego koncertu, marzącego o sławie młodego śpiewaka, seksowną córkę dyrektora opery, która nie może się zdecydować, do kogo skierować swoje westchnienia, chorobliwie zazdrosną żonę i tłum melomanów oczekującego gorączkowo na swojego mistrza. Czyż to nie wybuchowa mieszanka?

W spektaklu nie zabraknie zabawnych pomyłek, nagłych zwrotów akcji, uwielbianych przez widzów przebieranek, no i romantycznego zakończenia? A wszystko pod okiem i z udziałem popularnego reżysera i aktora komediowego Dariusza Gnatowskiego znanego m.in. z postaci ?Boczka? z serialu ?Świat według Kiepskich?. To trzeba zobaczyć!

Wyjazd z Główczyc: 18 listopada 2018r. o godz. 17:00
Koszt - 40 zł/os. Koszt obejmuje przejazd autobusem w obie strony oraz wejście na spektakl.
Zapisy do 14 listopada 2018r. w GOK Główczyce oraz telefonicznie pod nr. 59 811 61 27 w godzinach pracy biura.