Andrzejki dla dzieci i młodzieży

bal andrzejkowyW dniu 26 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach odbyła się zabawa Andrzejkowa dla dzieci i młodzieży. Organizowane przez GOK oraz Klub Wolontariusza "Amicus" wydarzenie przyciągnęło ponad 80 dzieci, chętnych do zabaw i wróżb. Dzięki staraniom wolontariuszy przeżyły one niezapomniany wieczór, pełen tańca, zabawnych konkursów i różnych niespodzianek. Dzieci miały możliwość skorzystania ze słodkiego poczęstunku, rodzice natomiast przy kawie mogli obserwować bawiące się pociechy.

Ta wspólna inicjatywa Klubu Wolontariusza oraz GOK Główczyce pokazała, żę działając ramię w ramię można sprawić radość najmłodszym i zagospodarować ich czas. Na pewno będą podejmowane kolejne wspólne działania...