Zapraszamy na wyjazd do Teatru Nowego w Słupsku na spektakl "Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku".

teatr1 wynik

Wyjazd z Główczyc: 24 września 2017 o godz. 17:00
Koszt - 40 zł/os. Koszt obejmuje przejazd autobusem w obie strony oraz wejście na spektakl.
Zapisy do 18 września 2017 w GOK Główczyce oraz telefonicznie pod nr. 59 811 61 27 w godzinach pracy biura.

Informacje o spektaklu:
Tragikomiczny dramat Doroty Masłowskiej ?Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku? opowiada o współczesnej Polsce widzianej oczyma dwójki tytułowych bohaterów. Parcha i Dżina poznają się na imprezie tematycznej zorganizowanej pod hasłem ?bieda?, w czasie której zaczynają udawać imigrantów. Otrzeźwienie przychodzi, kiedy pozbawieni dokumentów, telefonu i pieniędzy znajdą się w środku nocy w lesie, z którego nie mają jak się wydostać. Lekkomyślny żart staje się początkiem pełnej przygód i przedziwnych spotkań podróży powrotnej do Warszawy, której finału nikt nie jest w stanie przewidzieć.
Autor: Dorota Masłowska

Reżyseria: Paweł Świątek
Scenografia i kostiumy: Marcin Chlanda
Obsada: Igor Chmielnik, Monika Janik, Krzysztof Kluzik, Wojciech Marcinkowski, Marta Turkowska.