Święto Biegowe "Główczycki Cross 3"

IMG 5167

Gminny Ośrodek Kultury oraz Zespół Szkolno – Przedszkolny w Główczycach byli organizatorami  Święta Biegowego – Główczycki Cross 3, które odbyło się 02.06.2017 r. o godzinie 9:00 na stadionie przy hali sportowej w Główczycach.
 
W zawodach udział wzięło 72 uczestników z roczników 2001-2009. Jak co roku, również w tym, zawodnicy biegali z podziałem na kategorie wiekowe oraz ze względu na płeć. Emocji nie zabrakło, o czym można przekonać się oglądając galerię zdjęć. 

 

 
Mamy również nadzieję, że gdzieś wśród naszych zawodników wyłoni się przyszły mistrz biegów. Poniżej szczegółowe wyniki z podziałem na kategorie:
Dziewczęta rocznik 2008-2009:
 
Oliwia Zych – ZSP Główczyce
Wiktoria Ekier – ZSP Pobłocie
Weronika Zielińska – ZSP Główczyce
Nikola Konecka – ZSP Pobłocie
Natalia Butwin – ZSP Główczyce
Karolina Mocek – ZSP Pobłocie
Wiktoria Zych – ZSP Główczyce
 
Chłopcy rocznik 2008-2009:
 
Filip Kopeć – ZSP Poblocie
Dominik Kurczaba – ZSP Pobłocie
Oliwer Chustak – ZSP Główczyce
Filip Mydło – ZSP Główczyce
Konrad Kotłowski – Stowięcino
Filip Zieliński – ZSP Główczyce
Rafał Koprowski – Stwięcino
 
Dziewczęta rocznik 2006-2007:
 
Cecylia Łyszyk – ZSP Główczyce
Anna Sidor – ZSP Pobłocie
Vanesa Formela – ZSP Pobłocie
Wiktoria Dubielska – ZSP Główczyce
Nikola Plewińska – ZSP Główczyce
Oliwia Potyńska – ZSP Główczyce
Maja Jaroszewicz -  ZSP Gówczyce
Anna Dyś – Stowięcino
Hanna Gliwa – Stowięcino
Zuzanna Gołębiowska – Stowięcino
Maja Skórcz – ZSP Główczyce
 
Chłopcy rocznik 2006-2007:
 
 Kamil Krzyk – ZSP Główczyce
Piotr Zawiślak – ZSP Główczyce
Oskar Krzebietka – ZSP Główczyce
Krystian Ciarkowski – ZSP Główczyce
Mateusz Sidor – ZSP Pobłocie
Błażej Bronk – ZSP Pobłocie
Łukasz Stenka – ZSP Główczyce
Patryk Cholewiński – Stowięcino
Nikodem Hofman – ZSP Główczyce
Aleksander Szymański – ZSP Główczyce
Bartosz Stencel – ZSP Pobłocie
Przemysław Dubielski – ZSP Główczyce
Oskar Śliwiński – ZSP Główczyce
 
Dziewczęta rocznik 2004-2005:
 
Daria Skórcz –ZSP Główczyce
Nikola Rojek – ZSP Główczyce
Anna Gołkiewicz – ZSP Główczyce
Daria Szwedowska – ZSP Główczyce
Aleksandra Albrecht – ZSP Główczyce
Marta Środa – ZSP Główczyce
Iza Kotłowska – Stowięcino
Eliza Żebrowska – ZSP Pobłocie
Wiktoria Górnicka – Stowięcino
Klaudia Kozdrowska – Stowięcino
Julia Rzetecka – Stowięcino
 
Chłopcy rocznik 2004-2005
 
Oskar Zackiewicz – Stowięcino
Szymon Doba – ZSP Gówczyce
Patryk Zygler – Stowięcino 
Oskar Czyżewski – ZSP Główczyce
Wojciech Kropidłowski – ZSP Pobłocie
Wiktor Kondracik – ZSP Główczyce
Kacper Niedzieluk – ZSP Głowczyce
Paweł Mikulak – ZSP Główczyce
Adrian Jackiewicz – ZSP Główczyce
Kuba Stencel – ZSP Pobłocie
Kacper Konecki – ZSP Pobłocie
Marcel Mikulak – ZSP Pobłocie
Karol Lech – ZSP Główczyce
 
Dziewczęta rocznik 2001-2003
 
Kinga Kotłowska – Stowięcino 
Paulina Fortunka – Stowięcino
 
 Chłopcy rocznik 2001-2003
 
Kacper Gac – Gimnazjum Pobłocie
Jarosław Marciński – Gimnazjum Główczyce
Adam Sibiński – Gimnazjum Główczyce
Przemysław Odziomek – Damnica
Szymon Milewczyk – Stowięcino
Bartłomiej Baran – Daminca
 
Była to trzecia edycja z cyklu biegów – Główczycki Cross.
 
O poprzednich można poczytać pod podanymi niżej linkami:
 
 
 
W przyszłym roku szkolnym odbędzie się na pewno 3 edycja biegów.
Podziękowania dla SSI Aktywni Damnica i Wojtkowi Wilkowskiemu – za pomoc w prowadzeniu zawodów i spikerce. 
 
Ze sportowym Pozdrowieniem Paweł Łuczka

 

IMG 5172 IMG 5240 IMG 5194 IMG 5216IMG 5307IMG 5322IMG 5397IMG 5480IMG 5484IMG 5500IMG 5512IMG 5517IMG 5523IMG 5530IMG 5534IMG 5538IMG 5543 IMG 5548

 

GALERIA ZDJĘĆ TU

 

 

Wirtualne muzeum-m


Maczuga Stolema 2017 banner kwadrat

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates