Top 10, czyli ranking najczęściej wypożyczanych książek

ksiazki
Przedstawiamy listę 10 tytułów książek najczęściej wypożyczanych w roku 2016 przez naszych czytelników.

Najwięcej, bo aż 13 razy wypożyczono historyczny romans "Tamta strona miłości" amerykańskiej  pisarki Jacqueline Briskin

Na liście najczęściej wypożyczanych pozycji książkowych dominują również powieści, mające moc oczarowywania kobiet amerykańskiej pisarki romansów Danielle Steel, autorki bestsellerowych powieści zaliczanych w krąg kobiecej literatury Nory Roberts oraz kryminalne powieści: Camilly Läckberg, Harlan Coben i Remigiusza Mroza.
Zdecydowanie wśród współczesnej literatury polskiej dla kobiet największą popularnością cieszą się bestsellery Katarzyny Michalak (m.in. Leśna polana, Zemsta, Nie oddam dzieci, Bezdomna, W imię miłości ? książka  też jest na wysokiej, 10.pozycji naszego rankingu, Dla Ciebie wszystko i wiele innych dostępnych pozycji z naszego księgozbioru).

Biblioteka Publiczna Gminy Główczyce ma ponad 600 czytelników. Średnio każdy z nich przeczytał w ubiegłym roku 10 książek.

Ranking, opracowany na podstawie rocznego raportu, dotyczy pozycji książkowych z księgozbioru Biblioteki Publicznej Gminy Główczyce.

Zachęcamy do przeglądania i rezerwowania książek korzystając z katalogu w formie elektronicznej, dostępnego dla wszystkich posiadaczy komputerów, stworzonego specjalnie dla naszych bibliotek. W prosty sposób można założyć tam swoje konto i sprawdzać zarówno stan posiadania jak i dostępne do wypożyczenia książki. Sprawdz Katalog Książek Online

Top 10

t1