Jesienny Manifest Dźwięku

Manifest Dzwieku 129 października 2016 roku odbyła się piąta edycja popularnej imprezy tanecznej znanej pod nazwą Manifest Dźwięku. W sobotni wieczór w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach zebrało sie ponad dwustu fanów muzyki klubowej, by bawić się przy rytmach sięgających od Deep House do EDM.

Inicjatorami organizacji takiej imprezy w Główczycach byli Mateusz Lipski (DJ Mathew) oraz Marcin Kaszkur (DJ FREEQ), którzy dołożyli starań, by każdy szczegół tej imprezy był doszlifowany do końca. Jakość dźwięku oraz gra świateł, były z pewnością mocną stroną sobotniej imprezy, którą docenili muzyczni entuzjaści. Brawa jakie żegnały każdego z grających sety dowodzą, iż każdy imprezowicz znalazł coś dla siebie z różnorodnego przedziału muzycznego. Dla zebranych klubowiczów zagrali z własnym orginalnym godzinnym setem PUMP BOY, MR SMITH, GERRARD, FREEQ, DJ MATHEW. Pozostają nie tylko wspomnienia z imprezy, ale i oczekiwania na informacje o kolejnych odsłonach Manifestu Dźwięku. Do zobaczenia na kolejnej edycji!

Tekst i zdjęcia: Organizatorzy Manifestu Dźwięku