Wraca Klub Teatralny GOK! Pierwszy wyjazd już w listopadzie

sceny miłosne dla dorosłychSceny miłosne dla dorosłych

Bilety w cenie 35 zł (obejmują wstęp na spektakl oraz autobus na trasie Główczyce-Słupsk-Główczyce). Wyjazd na spektakl 5 listopada o godz. 18:00

Zapisy i rezerwacje do 28 pazdziernika w biurze GOK Główczyce oraz pod nr 59 811 61 27

autor: Zbigniew Książek
reżyseria: Albert Osik
scenografia: Grzegorz Sujecki

To komedia. Treść? Gdy kobieta i mężczyzna znajdą się w jednym pomieszczeniu ? myślą tylko o jednym, wiadomo o czym?

A kogóż to autor lokuje w tym jednym pomieszczeniu? Raz jest to studentka przychodząca po zaliczenie do swego wykładowcy; innym razem senator RP we wzniosłej rozmowie w nocnym lokalu z jego stałą bywalczynią. Jest też scenka o małżeństwie i jego niecodziennej tęsknocie do odmiany przaśnej, czosnkowej codzienności. Mamy też cwanego podrywacza i dobrą duszę litującą się nad jego ?dobrowolna? abstynencja erotyczną, czyli ? jego dawną koleżanka ze studiów. Jest też w galerii malarstwa obiecujące spotkanie zafascynowanej seksem pary, która poznała się przypadkiem u seksuologa?

Uroku spektaklowi przydaje muzyka Leszka Mateckiego, gitarzysty i kompozytora współpracującego m.in. z Ryszardem Rynkowskiego, jego muzyka została również wykorzystana w serialu ?Ranczo?.

Czas trwania spektaklu: 1 godz. 20 min