Oferta GOK 2016/2017

Oferta GOK 2016 172 wynik

Zapraszamy na zajęcia zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Zapisy do grup przyjmujemy w GOK Główczyce (pn.-ptk. 9-17), mailowo gokglowczyce@gmail.com, telefonicznie pod nr 508 210 032 oraz poprzez facebooka GOK Główczyce.

Opis poszczególnych grup i szczegóły w rozwinięciu artykułu

Grupy które zostaną otwarte jeśli uda się zebrać odpowiednią licznę chętnych.

sekcja karate Główczyce - grupa adresowana do osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności nabyte w poprzednich latach oraz do dzieci i młodzieży chcącej zacząć się szkolić. Zajęcia poprowadzi Piotr Pobłocki.

sekcja strzelectwa sportowego - obejmuje naukę posługiwania się bronią,  przyjmowania pozycji strzeleckich i oddawania strzałów. Rozpoczynamy od zajęć z bronią pneumatyczną, pózniej również wyjazdy na strzelnice sportowe, nauka strzelania z broni palnej oraz udział w zawodach strzeleckich. Zajęcia poprowadzą specjaliści z Klubu Sportowego CWS ze Słupska. Koszt zajęć 60 zł/mc.

zajęcia z samoobrony dla kobiet - żyjemy w niebezpiecznych czasach i każdy powinien wiedzieć, jak bronić się przed atakiem silniejszego napastnika. Zajęcia umożliwią wyćwiczenie podstawowych odruchów obronnych, nauczą zasad bezpieczeństwa i działań podejmowanych by uniknąć zagrożenia. Kurs obejmuje również naukę obrony przed napastnikiem wyposażonym w nóż, czy pałkę, uczy jak wykorzystać siłę napastnika do samoobrony. 4 miesiące kursu prowadzonego przez Klubu Sportowego CWS ze Słupska. Koszt 120 zł/mc

Grupy otwarte w sezonie 2016/2017

warsztaty plastyczne (prowadzi Małgorzata Mikulak) - zajęcia dla tych którzy chcą poznać nowe techniki plastyczne i stworzyć na zajęciach prace będące ozdobą każdego domu. Przewidujemy zajęcia z wikliny papierowej, różne techniki decoupage, wykonanie dekoracji świątecznych (Boże Narodzenie, Wielkanoc) oraz wiele innych interesujących tematów. Każde zajęcia będą poprzedzone informacją w formie plakatu.

sekcja taneczna (prowadzi Natalia Zając) - zajęcia w Rzuszczach to istniejąca od trzech lat grupa Black Dance, którego dobrym duchem jest opiekun świetlicy, Justyna Grzeszkowiak, wspierana także przez Grażynę Stenka oraz młodzież z Wykosowa. W zajęciach biorą udział zarówno przedszkolaki jak i młodzież gimnazjalna tańcząc w rytmie najnowszych dyskotekowych przebojów.
Druga grupa, którą otwieramy w GOK-u adresowana jest do starszych klas podstawówki oraz młodzieży gimnazjalnej i starszej chcącej kształcić się artystycznie i tanecznie tworząc ciekawe układy taneczne.

zajęcia muzyczne (prowadzi Rafał Przybyło) - do grup w Główczycach i Pobłociu zapraszamy dzieci od lat 7, a także młodzież i dorosłych którzy chcieliby ćwiczyć swoje umiejętności wokalne i występować na scenie GOK-u. Zajęcia prowadzone zarówno dla początkujących jak i tych mających już pewne doświadczenie. Zachęcamy również dzieci które chciałyby się uczyć gry na keyboardzie i pianinie.
Grupa w Stowięcinie to nauka śpiewu dla Pań z KGW Stowięcino, ale wszelkie inne osoby odnajdujące się w polskiej muzyce i repertuarze z lat 60-tych, 70-tych i 80-tych są mile widziane.

sekcja teatralno-kabaretowa (prowadzi Kamil Karmelita ) - oferta dla tych którzy chcieliby tworzyć spektakle teatralne, ale również rozwijać swoje umiejętności kabaretowe, improwizacyjne czy kuglarskie. Zapraszamy  zarówno gimnazjalistów jak i starszą młodzież do wspólnego przygotowywania skeczy, spektakli i innych działań scenicznych. Zajęcia takie uczą odwagi i umiejętności wystąpień publicznych, a także kształcą wrażliwość artystyczną. Zajęcia w Rzuszczach, soboty, godz. 16:00

Koło Kobiet Kreatywnych (prowadzi Aleksandra Karmelita) - koło adresowane do kobiet lubiących różnego rodzaju prace manualne (haftowanie, szydełkowanie, filcowanie i wszelkie robótki ręczne). W miłej atmosferze, przy kawie, będzie możliwość poznać nowe techniki do prac artystycznych, wymienienia umiejętności i spostrzeżenia, a także prowadzić rozmowy na temat zainteresowań.

sekcja breakdance (prowadzi Paweł Kamiński) - mistrz Europy w tańcu breakdance, zdobywca wielu nagród w konkursach w Polsce i Europie prowadzi zajęcia adresowane do młodzieży oraz dzieci od lat 8. Zapraszamy wszystkich, którym niestraszny jest wysiłek fizyczny, praca nad własną kondycją i chęć doskonalenia siebie. Taniec breakdance wymaga zaangażowania od uczestników, ale daje równocześnie dużo satysfakcji, pasję i świetną atmosferę w grupie. 

Zumba fitness (prowadzi Wioletta Jasiewicz) - połączenie tańców latynoskich oraz fitness to właśnie zumba. Adresowana do kobiet (choć nie tylko, panowie również są mile widziani!), pozwala spalić zbędne kalorie, a przy okazji nauczyć się tanecznych ruchów, pewności siebie i odwagi. Koszt zajęć: 25 zł/mc

aerobik (prowadzi Sławka Seweryńska) - zajęcia dla Pań lubiących ruch i pracę nad sobą. Dzięki muzyce oraz z wykorzystaniem sprzętów fitness (piłki, ciężarki, stepy, skakanki) można spalić trochę kalorii,  a przy okazji doskonale bawić się podczas ćwiczeń. Koszt zajęć: 50 zł/mc

 

Zajęcia sportowe na hali dostępne w tym roku (prowadzi Paweł Łuczka).

 

zajecia na hali 09.2016

Poniedziałek:
14:30 - 16:30 Piłka siatkowa dziewcząt SP

Wtorek:
14:30 - 16:00 Piłka ręczna dziewcząt i chłopców SP
16:00 - 17:30 Piłka nożna SP

Środa:
14:30 - 16:00 Piłka ręczna dziewcząt i chłopców SP
16:30 - 17:30 Gimnastyka Podstawowa

Czwartek:
14:30 - 16:30 Piłka ręczna i piłka siatkowa dziewcząt i chłopców I Gimnazjum
17:00 - 18:30 Piłka siatkowa Gimnazjum i ponadgimnazjalne

Piątek:
12:45 - 14:15 Piłka nożna klasy IV
14:45 - 16:30 Tenis stołowy SP i Gimnazjum

Wirtualne muzeum-m

BIP


MS2018

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates