Wyniki konkursu fotograficznego "Las inspiruje nas"

D I Miejsce Paweł Kazimierczyk Drzewo przy rz Brodniczka okolice Bukowskiego Młyna wynikKonkurs fotograficzny "Las inspiruje nas" został rozstrzygnięty!

Nagrody i wyróżnienia przyznano w trzech kategoriach: dorośli, szkoły ponadpodstawowe i szkoły podstawowe. Komisja przyznała również nagrodę dodatkową za najlepsze zdjęcie wykonane telefonem komórkowym. Poniżej przedstawiamy galerię autorów nagrodzonych prac. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim, którzy nadesłali zdjęcia na konkurs dziękujemy za zainteresowanie i zachęcamy do dalszego przemierzania lasów z aparatami fotograficznymi i uwieczniania zmiennego piękna przyrody naszej gminy i Nadleśnictwa Damnica, oraz do bliższych i dalszych fotograficznych wędrówek.


Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w niedzielę 12 czerwca podczas promocji książki "Przesiedlona młodość - Wspomnienia mieszkańców Gminy Główczyce - Suplement". Początek imprezy o godzinie 19:00.

 

I miejsce w kategorii "Dorośli" - Paweł Kazimierczyk - Drzewo przy rz, Brodniczka - okolice Bukowskiego Młyna

D I Miejsce Paweł Kazimierczyk Drzewo przy rz Brodniczka okolice Bukowskiego Młyna wynik

 

 

II miejsce w kategorii "Dorośli" - Daria Miler - Las w okolicy Skórzyna 

D II Miejsce Daria Miler Las Skórzyno 1

 

 

III miejsce w kategorii "Dorośli"- Zbigniew Zagórowski - Lasy pod Wielką Wsią 

D III Miejsce Zbigniew Zagórowski Lasy pod Wielką Wsią wynik

 

I miejsce w kategorii "Szkoły ponadpodstawowe" - Iga Choma - Las w okolicach Izbicy 

G I Miejsce Iga Choma Las izbica2

 

II miejsce w kategorii "Szkoły ponadpodstawowe" - Paulina Kaszkur, Gimnazjum w Główczycach

- Sarny na skraju lasu w Zgierzu 

G II Miejsce Paulina Kaszkur Gimnazjum w Główczycach Sarny na skraju lasu w Zgierzu. wynik

 

 

III miejsce w kategorii "Szkoły ponadpodstawowe" - Wiktoria Klein - park w Cieminie 

G III Miejsce Wiktoria Klein park w cieminie 1 wynik

 

WYRÓŻNIENIE w kategorii "Szkoły ponadpodstawowe" - Kinga Miler - Las koło Skórzyna 

G WYR Kinga Miler Las koło Skórzyna.jpg wynik

WYRÓŻNIENIE w kategorii "Szkoły ponadpodstawowe" - Aleksandra Drosth - Tereny podmokłe Wielka Wieś 

G WYR Aleksandra Drost Gimnazjum w Główczycach Tereny podmokłe Wielka Wieś wynik

 

I miejsce w kategorii "Szkoły podstawowe" - Igor Zawadzki - Las w okolicach Gać 

P I miejsce Igor Zawadzki las gać3 wynik

 

II miejsce w kategorii "Szkoły podstawowe"- Karol Kwiatkowski - Las między Izbicą a Gacią 

P II miejsce Karol Kwiatkowski izbica gać wynik

 

III miejsce w kategorii "Szkoły podstawowe" Marcin Mikulak - Las - Las w okolicach Ciemina 

P III Marcin Mikulak Las Ciemino

 

Najlepsze zdjecie wykonane telefonem komórkowym - Daria Makuch - Las w okolicach Skórzyna 

TEL Daria Makuch Las Skórzyno 2 wynik

 

Wirtualne muzeum-m


Maczuga Stolema 2017 banner kwadrat

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates